Kontakti

Vodstvo in splošna služba

Direktor
mag. Mitja Sadek, višji arhivist
T: 01 306 13 07, 040 223 451, E: mitja.sadek@zal-lj.si

Pomočnik direktorja
mag. Žarko Bizjak, arhivski svetovalec
T: 01 306 13 15; E: zarko.bizjak@zal-lj.si

Tajništvo
Mija Damjan Stegu, poslovna sekretarka
T: 01 306 13 06, 040 306 658, F: 01 426 43 03, E: zal@zal-lj.si

Finančna služba
Bojana Volontar Zupan, finančnica
T: 01 306 13 11, 040 186 292, E: bojana.volontar@zal-lj.si

Služba za informatizacijo in računalniške programe
Žiga Železnik, arhivski svetovalec
T: 01 306 13 14, 041 273 531, E: ziga.zeleznik@zal-lj.si

Laboratorij za mikrofilmanje in digitaliziranje
Tina Arh, dokumentalistka-fotografinja
T: 01 306 13 12, E: tina.arh@zal-lj.si

Knjižnica
Nika Urlep, knjižničarka, arhivska tehnica
T: 01 306 13 01, E: nika.urlep@zal-lj.si

 Enota v Ljubljani

Čitalnica

Nina Frakelj, arhivska tehnica
T: 01 306 13 20, E: nina.frakelj@zal-lj.si

Sprejemna pisarna (izdaja dokumentov)

Marija Špiljak, samostojna arhivska tehnica
T: 01 306 13 17, E: marija.spiljak@zal-lj.si

Branislava Majerič Bolka, arhivska tehnica
T: 01 306 13 03; 01 306 13 17, E: branislava.majeric@zal-lj.si

Strokovna služba

Starejše gradivo do leta 1850, uprava do leta 1945

Barbara Žabota, arhivistka, vodja oddelka za uporabo in materialno varstvo
T: 01 306 13 05, E: barbara.zabota@zal-lj.si

Gradivo uprave po letu 1945

Nataša Budna Kodrič, arhivska svetovalka
T: 04 506 07 02, E: natasa.budna-kodric@guest.arnes.si

Tatjana Šenk, arhivska svetovalka
T: 01 306 13 13, E: tatjana.senk@zal-lj.si

Gradivo pravosodja

mag. Žarko Bizjak, arhivski svetovalec
T: 01 306 13 15, E: zarko.bizjak@zal-lj.si

Gradivo gospodarstva

Janez Bregar, arhivist
T: 01 306 13 08, E: janez.bregar@zal-lj.si

Gradivo vzgoje in izobraževanja

mag. Hana Habjan, arhivistka
T: 01 306 13 02, E: hana.habjan@zal-lj.si

Gradivo zdravstva in sociale

Dušan Bahun, arhivski svetovalec
T: 01 306 13 10, E: dusan.bahun@zal-lj.si

Gradivo kulturnih in športnih ustanov, društev in zasebnikov

mag. Marjana Kos, arhivska svetovalka
T: 01 306 13 09, E: marjana.kos@zal-lj.si

Fototeka in načrti

Jože Suhadolnik, arhivski svetovalec
T: 01 306 13 29, E: joze.suhadolnik@zal-lj.si

Enota za Gorenjsko Kranj

Čitalnica, sprejemna pisarna (izdaja dokumentov)

Marko Mihovec, samostojni arhivski tehnik
T: 04 280 59 00, F: 04 202 44 48, E: marko.mihovec@guest.arnes.si

e-pošta za stranke: zal.kra@guest.arnes.si

 

Strokovna služba

Marija Kos, arhivska svetovalka, vodja enote
T: 04 280 59 22, 040 415 097, E: marija.kos@guest.arnes.si

Barbara Pešak Mikec, arhivska svetovalka
T: 04 280 59 13, E: barbara.pesak-mikec@guest.arnes.si

dr. Gorazd Stariha, arhivski svetnik
T: 04 280 59 11, E: gorazd.stariha@guest.arnes.si

Enota za Dolenjsko in Belo krajino Novo mesto

Čitalnica, sprejemna pisarna (izdaja dokumentov)

Marjan Penca, samostojni arhivski tehnik
T: 07 394 22 40, F: 07 394 22 48, E: marjan.penca@guest.arnes.si

e-pošta za stranke: zal.nme@guest.arnes.si

 

Strokovna služba

Iztok Hotko, arhivist, vodja enote
T: 07 394 22 44; 031 611 519, E: iztok.hotko@guest.arnes.si

Jože Glavič, arhivist
T: 07 394 22 42, E: joze.glavic1@guest.arnes.si

Dunja Mušič, arhivistka
T: 07 394 22 46, E: dunja.music@guest.arnes.si

Enota v Škofji Loki

Čitalnica, sprejemna pisarna (izdaja dokumentov)

Elizabeta Eržen Podlipnik, višja arhivistka
T: 04 506 07 00, F: 04 506 07 08, E: elizabeta.podlipnik@guest.arnes.si

e-pošta za stranke: zal.skl@guest.arnes.si

 

Strokovna služba

Judita Šega, arhivska svetnica, vodja enote
T: 04 506 07 01, 040 416 735, E: judita.sega@guest.arnes.si

Elizabeta Eržen Podlipnik, višja arhivistka
T: 04 506 07 00, F: 04 506 07 08, E: elizabeta.podlipnik@guest.arnes.si

Enota v Idriji

Čitalnica, sprejemna pisarna (izdaja dokumentov), strokovna služba

Mira Hodnik, arhivska svetovalka, vodja enote
T: 05 372 22 70, 040 415 098, F: 05 372 22 71,  E: mira.hodnik@guest.arnes.si

Janez Pirc, arhivski svetovalec
T: 05 372 22 70; E: janez.pirc1@guest.arnes.si

e-pošta za stranke: zal.idr@guest.arnes.si

© 2016 Zgodovinski arhiv Ljubljana. Vse pravice pridržane.